MSPO Kielce 2015

14.07.2015 15:28

MSPO Kielce 2015

Společnosti holdingu EXCALIBUR GROUP se spolu s Tatrou zúčastní MSPO v polských Kielcích

Společnosti holdingu EXCALIBUR GROUP a TATRA TRUCKS se představí na Mezinárodním veletrhu obranného průmyslu, který se bude konat od 1. do 4. září 2015 v polských Kielcích. Na výstavě, která se řadí mezi prestižní a nejvýznamnější evropské události v oblasti vojenské techniky a výzbroje, budou prezentovat např. modernizovanou verzi samohybné houfnice DANA-M1 CZ.

Společnost EXCALIBUR ARMY, která je leaderem v oblasti vývoje, výroby a modernizace vojenské techniky v České republice i na Slovensku, díky strategickému partnerství s nadnárodním koncernem General Dynamics o spolupráci na projektu kolového obrněného vozidla PANDUR II 8x8 získala schopnost výroby a údržby moderních západních pozemních vozidel. V polských Kielcích kromě modernizované samohybné houfnice DANA-M1 CZ předvede i další novinky ze svého portfolia. Ve spolupráci se společností TATRA TRUCKS bude představena pancéřovaná kabina splňující normu balistické a protiminové ochrany STANAG 4569 na úrovni 3 – 3a/3b na podvozku TATRA 4x4.

Veletrhu se zúčastní i další společnosti holdingu EXCALIBUR GROUP, jako jsou hořický výrobce speciálních kontejnerů KARBOX a slovenská větev holdingu, společnost MSM GROUP, která počátkem tohoto roku převzala společnost ZVS.

Srdečně tedy zveme všechny zájemce k návštěvě našeho stánku D-129 v hale D!