Oblečení a obuv MAGNUM

Magnum - Obuv, oblečení, doplňky

Společnost EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. má výhradní zastoupení na značku MAGNUM v ČR.  

Boty a oblečení značky MAGNUM je určeno příznivcům a profesionálům z oblasti armády, ozbrojených a bezpečnostních složek (policie, hasiči, bezpečnostní agentury a ochranky), ale i hráčům paintballu, airsoftu a především pak všem profesionálním pracovníkům, kteří potřebují to nejkvalitnější oblečení a obuv pro celodenní nošení!

 • Maloobchodní nabídku značky MAGNUM
 • Nabízíme Vám pro produkty MAGNUM velkoobchodní spolupráci.

Z historie Magnum

Boty MAGNUM byly a jsou od počátku vyráběny a testovány jako výrobek špičkové kvality pro maximální komfort. Magnum je certifikovaný ISO 9001, CE a nezávisle testovány SATRA. Pro MAGNUM je nejdůležitější certifikovaná kontrola všech výrobků.

Výrobky MAGNUM jsou testovány mnoha způsoby. Největší důraz je kladen na výrobní proces a kvalitu použitých materiálů, tak aby zákazník dostal to nejlepší.

 • Test opotřebení – u všech výrobků je testována odolnost proti opotřebení.
 • Prodyšnost – kožený povrch a podšívka zajišťují celodenní uživatelský komfort.
 • Ergonomie – boty jsou konstruovány pro rychlé a pohodlné obutí a vyzutí. Nejen tak mohou zajistit pohodlí nohou po celou dobu používání při všech běžných každodenních aktivitách jako je chůze do schodů, řízení atd.
 • Odolnost proti klouzání, oleji a tepelná odolnost – testovaná podrážka - Zajišťují maximální odolnost. Podrážky jsou speciálně navrženy s odolností proti dlouhodobému tepelnému namáhání. Překonává všechny standardy profesionální obuvi. Chodidlo se nedostane do styku s benzínem a oleji a zvládne krátkodobou odolnost proti až 3000 Celsia. Laboratorně testovaná ohebnost, prodyšnost odolnost v průběhu času díky simulovaným životnostem zkouškám.
 • Odolnost podrážek proti otěru – zvýšená životnost podrážek.
 • Tepelná izolace – Chrání proti zranění a nepohodlí ve studených prostorách a zimních měsících.
 • Odolnost proti propíchnutí – ochrana proti probodnutí hrotem (hřebíkem) ocelovou deskou pod chodidlem.
 • Absorbce nárazů – absorbuje energii (víc než 35 joulů) při nárazu podrážky – chrání tak kolena a klouby od zranění.
 • Ochrana prstů na noze – Ocelová špička chrání před energií víc než 200 joulů síly a tlaku.

Profesionální pracovní obuv

Obuv MAGNUM je využívána zaměstnanci v mnoha průmyslových a pracovních pozicích. Stala se hlavní typem bot v mnoha oborech, v nichž nelze ignorovat nejmodernější standardy. Velmi kvalitní oblečení a taktická obuv je určena pro armádu, policii, hasiče, ochranku, bezpečnostní agentury, příznivce airsoftu a paintballu. V své kategorii patří po mnoho let ke světové špičce.

Díky využití mnoha moderních technologií splňuje obuv MAGNUM řadu Evropských norem pro profesionální pracovní obuv. EN347-1 (Pracovní) and EN345-1 (Bezpečnostní) jsou certifikáty pro obuv získané díky nezávislým testům.

Obuv pro použití v zaměstnání musí zajistit vysokou úroveň ochrany a současně musí uživateli přinést ochranu, pohodlí a odolnost při dlouhodobém nošení. Použitím savých stélek, prodyšných membrán a náraz pohlcujícím podrážek vede MAGNUM na poli komfortu a ochrany.

Více na www.magnum-shop.cz

www.magnum-shop.cz

www.magnum-shop.cz

www.magnum-shop.cz


Velkoobchod

Tovární 1553
535 01 Přelouč

kontakt

+420 469 775 226
+420 777 708 259
+420 777 741 062

Náš Eshop